Aktiv für Senioren Label

FÜRSORGE - DIE PFLEGEVERMITTLUNG


24 godzinna opieka we własnym domu

  Znajomy dom jest dla większości ludzi najważniejszym miejscem na świecie.

Przez lata był umeblowany, konserwowany i projektowany.

Zwłaszcza gdy mieszkasz w jednym miejscu od dłuższego czasu, wspomnienia i emocjonalne przywiązanie do domu są tak silne, że wielu ludziom trudno byłoby cokolwiek w nim zmienić.

Dlaczego więc miałoby się to robić na starość?  

W pewnym momencie możesz być zmuszony przenieść się do domu starców, ponieważ zmieniły się okoliczności twojego życia. Problem polega na tym, że zmiany są szczególnie trudne dla osób starszych. Wiele osób potrzebuje znanego im otoczenia i codziennych zadań, aby być zadowolonym i szczęśliwym.

 

 My jako "Fürsorge - Die Pflegevermittlung" dbamy o to, aby nawet w podeszłym wieku nie musieć wymieniać ukochanego domu na zwykły pokój w domu.

 

Oferujemy Państwu lepszą alternatywę dla domu spokojnej starości!

Pomagamy w znalezieniu odpowiedniej, przystępnej cenowo opieki nad osobami starszymi i gospodarstwem domowym (opieka 24-godzinna) dla Twoich warunków życia i służymy jako kontakt między Tobą, Twoimi krewnymi i personelem pielęgniarskim.  

Chętnie doradzimy i wyjaśnimy, jak możemy to zrobić dla Ciebie.

Chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę zgodnie z Państwa potrzebami.

W 4 krokach do swojego "24-godzinnego opiekuna"


Logo Anfrage - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - Zuhause -
Seniorenbetreuung, Haushaltshilfe, polnische Pflegekräfte

1.) Wniosek

 

Można to zrobić telefonicznie, pocztą lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Otrzymasz wstępne informacje o naszym serwisie. To jest dla ciebie bezpłatne.


Logo Angebot - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
Seniorenbetreuung, Haushaltshilfe, polnische Pflegekräfte

2.) Konsultacje i oferta

 

Na podstawie osobistej rozmowy i arkusza analizy potrzeb, poznajemy Państwa potrzeby i życzenia, po czym możemy przedstawić Państwu indywidualną i bezpłatną ofertę.


Logo Personalvorschläge - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
24 Stunden Pflege, Seniorenbetreuung, Haushaltshilfe

3.) Propozycje personalne

 

Jeśli zaakceptują Państwo naszą ofertę, poszukamy dla Państwa odpowiedniego opiekuna. Umieszczamy tylko odpowiedni personel, który również posiada odpowiednie kwalifikacje. Sprawdzamy to za pomocą certyfikatów i zaleceń. W przypadku znalezienia odpowiedniej osoby, otrzymają Państwo od nas propozycję personelu.


Logo Betreuungskraft - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
24 Stunden Pflege, Seniorenbetreuung, Haushaltshilfe

4.) Twój opiekun pielęgniarski

 

Po znalezieniu odpowiedniego personelu do opieki nad osobami starszymi i zaakceptowaniu propozycji, rozpocznie się ona w pożądanym terminie. Organizujemy wszystko inne i towarzyszymy Ci we wszystkich niezbędnych krokach.


Korzyści z "24-godzinnej opieki":


Eigene Pflegekraft - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
24 Stunden Pflege, Betreuung, Haushaltshilfe

Twoja "własna" pielęgniarka-opiekunka

 

Posiadanie własnego opiekuna w swoim domu ma wiele zalet. Opiekuje się wyłącznie osobą potrzebującą opieki, nie jest pod presją czasu i nie musi zajmować się innymi ludźmi. Opieka może być specjalnie dostosowana do potrzeb. Ponadto, pomoc jest dostępna natychmiast, gdy jest potrzebna.


Zuhause - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
24h Pflege, Betreuung, Haushaltshilfe

Pozostaniesz w znanym sobie środowisku

 

Pacjent może pozostać w swoim własnym domu i nie musi przyzwyczajać się do nowego środowiska lub małego pokoju w domu.
Pomimo oznak wieku lub innych ograniczeń, przyzwyczajone życie może być kontynuowane w domu w określony sposób, przy wsparciu osobistych opiekunów. Niektóre codzienne zadania domowe i hobby, które są znane od lat, mogą być kontynuowane jak zwykle. Podnosi to jakość życia i sprzyja pewności siebie i satysfakcji seniorów.


Pandemie - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung
24 Stunden Pflege, Betreuung, Haushaltshilfe

Większe bezpieczeństwo i samostanowienie

 

Pojawienie się pandemii COVID-19 pokazało, że bezpieczeństwo ma wysoki priorytet. Duża liczba personelu pielęgniarskiego i ludzi jest zatrudniona w domu. Istnieje również pewien ruch ze strony krewnych odwiedzających swoich bliskich. Prowadzi to do ogólnie większego ryzyka zakażenia w przypadku pojawiających się chorób. Ponieważ jednak możesz zostać w swoim własnym domu, decydujesz, kto może do niego przyjechać. Masz również wpływ na to, kto się tobą opiekuje i możesz koordynować codzienną rutynę indywidualnie z opiekunem. Jeśli dojdzie do pandemii, możesz nadal widzieć swoją ukochaną rodzinę i nie jesteś odizolowany.


Angehörige - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
Betreuung, Haushaltshilfe, Polnische Pflegekräfte

Wielka ulga dla rodziny

 

Opieka nad krewnym wiąże się z wysokim poziomem stresu psychicznego, emocjonalnego i fizycznego, który w wielu przypadkach jest nie do pogodzenia z własnym życiem. 24-godzinna opiekunka przynosi wielką ulgę członkom rodziny. Wiedzieć, że drodzy starsi mają kogoś w domu, kiedy potrzebna jest pomoc, to dobre uczucie. Ponadto, rodzina nie musi się martwić o to, że jej bliscy czują się "deportowani" do domu.


Soziale Kontakte - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
24 Stunden Pflege, Betreuung, Haushaltshilfe

Twoje kontakty towarzyskie pozostają

 

Wiele kontaktów, czy to z sąsiadami, przyjaciółmi czy nawet krewnymi, jest lepiej utrzymywanych we własnym domu. Za zgodą opiekuna, można równie dobrze cieszyć się wspólnym czasem. Wspólne gry, zakupy, spacery i inne zajęcia nie stanowią problemu. Imprezy kawowe" z przyjaciółmi lub rodziną, do których przywykłeś od lat, są o wiele przyjemniejsze w domu niż w domu opieki.


Oczywiście, "24-godzinna opieka" nie jest odpowiednia dla wszystkich. Pewne warunki w gospodarstwie domowym są niezbędne do uzyskania opieki 24 godziny na dobę. Obejmuje to, na przykład, oddzielny pokój dla pielęgniarki. Zależy to również od tego, jak bardzo ktoś jest mobilny i potrzebuje opieki.


Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause

 

 

 

 

 

 

 

Chętnie wyślemy cię bez zobowiązań
oraz bezpłatną broszurę informacyjną i dalsze informacje o naszych usługach.

 

W tym celu napiszesz do nas maila

lub zapytaj nas w punkcie menu "kontakt".


 

Z poważaniem  Deborah Oswald  &  Inga Auer

 

Team - Fürsorge - Die Pflege Vermittlung - 24h Pflege - Zuhause
Wir helfen Ihnen fürsorglich Ihre 24h Pflege / Betreuungskraft für Ihre Lebensumstände zu finden, Betreuung, Haushaltshilfe